NATO sekretorius Jens Stoltenberg apstulbtų tai sužinojęs.
Dar viena tema, kuria konservatoriai bandys gesinti pedofilijos skandalą? Šįkart matome, kad remsis ,,grožinės" literatūros turiniu.
Panašu, kad pasitelks liberalų frakciją, kurios narys, perskaitęs buvusio žurnalisto knygą, sunerimo, nes knygoje rado, jo manymu, super naujieną, kad VSD galimai tyrė tuometinio kandidato į Prezidentus Nausėdos komandos aplinką. Nors ši istorija jau aprašyta prieš dvejus metus (nuoroda čia: https://www.lrt.lt/.../gaizauskas-parlamentinio-tyrimo... ), tačiau liberal-konservatorių koalicijai vis tiek labai neramu.
Tik kodėl dėl slapstytos galimos pedofilijos konservatoriams ir liberalams nerimo nekilo? Įdomu, ar dabartiniai valdantieji bent numano, kad NATO viršūnių susitikime gali gauti klausimų, į kuriuos gal net teks atsakyti NATO sekretoriui Jens Stoltenberg, ar pastarasis pasitiki Lietuva, tiksliau dabartiniais Lietuvos valdančiaisiais, kurie ne tik galimai slapstė pedofiliją, bet ir sugalvojo kompromituoti Lietuvos Prezidentą bei pagrindinę valstybės žvalgybos instituciją šiuo ypač pavojingu laikotarpiu. Garantuoju, kad Seimo opozicija tikrai užduos šiuos klausimus.
Kokį scenarijų ruošia liberal-konservatoriai